Holy Spirit Night : Joseph Prince tanításának közvetítése

holy spirit night

Holy Spirit Night : Joseph Prince tanításának közvetítése

A refromáció 500. évfordulójának alkalmából Joseph Prince pásztor Stuttgartba látogat, ahol a Holy Spirit Night rendezvényen fog szolgálni.
Joseph Prince üzenetét élőben közvetítjük magyar szinkrontolmácsolással a Lurdy Rendezvényközpontban.

2017. szeptember 29., 18:0023:00 óra között

Lurdy Konferencia és Rendezvény központban

(Könyves Kálmán krt. 12-14, I Emelet, Budapest , 1097)

A résztvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
Regisztrációs ürlap

Az este meghívott dicsőítő zenekarai:
Durkó Heléna
BPA dicsőitő csapata
Szívbunker dicsőitő csapata

A helyszínen Joseph Prince könyvvásárlási lehetőség lesz.

Szervező gyülekezetek:
Grace Home
BPA, KIT
Budapest Connect
TÉR
Szívbunker
Bárka
Jong&Vrij

Hillsong Young & Free Budapesten

hillsong young and free

Hillsong Young & Free Budapesten

A népszerű keresztyén együttes európai turnéjának utolsó állomása Budapest. Fergeteges koncertnek igérkezik, régi és új dicsőitő dalokkal, az Ez az a nap szervezésében. Október 21.-én a Budapest Arénában. Bővebb infó és jegyek az  Ez az a nap! honlapján.

Egy kis izelitő a koncertjeikből:

Bárka -nap gyerekeknek

Mindenkit szeretettel várunk szabadtéri rendezvényünkre, szeptember 12-én 14órától a Zilahi Lajos Művelődési Ház udvarába.

Programok: ugrálóvár kicsiknek és nagyoknak, testfestés és arcfestés, kreativ foglalkozás, póni lovaglás, vetélkedők. A részvétel mindenki számára ingyenes.

Várunk titeket!

barka nap

Adó 2%

Köszönjük, hogy adója 2%-val,  és adományával, a Bárka Alapitványt támogatja. Evvel segiti munkánkat a Bárka klubban,  és a többi közhasznú projektben.

Töltsd le innen a 230-as formanyomtatványt.

Adataink: ASOCIATIA BISERICA CRESTINA BARKA

cod de identificare fiscala:  29478772

cont IBAN: RO85BTRL00501205A60249XX

BANCA TRANSILVANIA

Minden támogatást örömmel fogadunk, és továbbitjuk a megfelelő helyekre.

Változás

Szeretetettel tájékoztatunk minden kedves érdeklődőt, hogy a 2016. február 21-ei vasárnap délelőtti aradi alkalmat áttettük szombat este 18 órára. Vendégünk lesz Pokorny István a nagyváradi Agapé Gyülekezetből, valamint a dicsőítő csoport.

Mindenkit várunk szeretettel! 🙂